“Maratona e Kenges Popullore Qytetare”

“Maratona e Kenges Popullore Qytetare” mberrin per te paren here ne qytetin tone me kengetaret me te mire nga te gjitha trevat. Sukses I padiskutueshem ! Falenderojme TV Klan, kengetaret pjesemarres, popullin e Devollit qe na beri krenare sot me pjesmarrjen masive dhe sigurisht Kryetarin e Bashkise Z. Bledjon Nallbati qe beri te mundur kete event madheshtor.

 

 

DSC_0952 DSC_0924 DSC_0912 DSC_0896 DSC_0886 DSC_0864 DSC_0862 DSC_0850 DSC_0840 DSC_0809 DSC_0807 DSC_0797 DSC_0792 DSC_0782 DSC_0754 DSC_0736 DSC_0660 DSC_0642 DSC_0698 DSC_0694 DSC_0637 DSC_0676 DSC_0601 DSC_0670 DSC_0558 DSC_0534 13886894_318351835220568_5334510506065128264_n 13882493_318395745216177_7678249761319414474_n DSC_0531 13923343_318365358552549_4581655342409823609_o 13882462_318351931887225_7792855782040855110_n 13882406_318351878553897_2756349687631208314_n 13906713_318379928551092_4793421256437911948_n 13895041_318352071887211_8684458096815957333_n 13872660_318395785216173_8247690081413737858_n 13923343_318365358552549_4581655342409823609_o

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *