/
Njoftim per raportin perfundimtar per konkurim

Sekretar i Pergjithshem

/
Njoftim fituesi
/
Fëmijë dhe nxënës të dashur! Ju ftojmë të zbavitemi së…
/
Njoftim! Njoftojmë nxënësit e Devollit, të cilët ndjekën…
/
Banorë të Devollit! Me rastin e “24 Tetorit”, datës së…

#Bashkëiadalim 

/
Të enjten, 24 Tetor, në orën 14:30. Tek pedonalja e qytetit…
/
Njoftim per listen e verifikuar per pranim ne pozicionin Sekretar…
/
Banorë të Devollit! Me rastin e datëlindjes së poetit të…
/
    Njoftim mbi verifikimin paraprak per kategorine…

Pershendetje! Po ju pasqyrojme njoftimet per shpallje te vendeve te lira ne pozicionin Pergjegjes!

/
Shpallje per levizje paralele ngritje ne detyre dhe pranim…
/
specialist-veteriner Specialist-pagash specialist-jurist …
/
Shpallje per TND

Plani vjetor per pranimin ne sherbimin civil 2019

/
plani vjetor per pranim ne sherbim civil viti 2019
/
Njoftim mbi verifikimin paraprak per kategorine e ulet dhe te…
/
Shpallje per pergjegjes ne Sektorin e Planifikim Zhvilloim teritori Pergjegjes…

Finalja e Kategorisë së Dytë 

/
⚽️ K.S Devolli 🆚 K.F Tërbuni 📆 E…

Njoftim per vende te lira pune .

/
Njoftim per vende te lira (Drejtor)

NJOFTIM

/
NJOFTIM

Njoftim per punesim.

/
Njoftim pune

Plani vjetor per pranimin me sherbimin civil viti 2019

/
    Plani vjetor per pranim ne sherbim civil…

DRITËRO AGOLLI (1931-2017).

/
Sot përkujtojmë një nga emrat më të mëdhenj në historinë…
/
Njoftim! Bashkia Devoll fton banorët të bëhen pjesë e dëgjesës…

NJOFTIM!

/
NJOFTIM! Ju bëjmë me dije se për shkak të kushteve atmosferike…

Njoftim!

/
Njoftim! Banorë të Devollit! Ju bëjmë me dije se, në kuadër…
/
Njoftim! Banorë të Devollit! Ju bëjmë me dije se falë…

Të nderuar qytetarë!

/
Të nderuar qytetarë, Me kërkesën dhe përkujdesjen e përhershme…
/
Gjatë mbledhjes së ditës së sotme në sallën e Bashkisë…

#BashkiaDevoll#

/
  Njoftim! Banorë të Devollit! Ju njoftojmë se ditën…

#FestojmëSëBashku# #EjaEdheTi#

/
Njoftim! Banorë të Devollit! Me rastin e “1 Qershorit”,…

Njoftim! Banorë të Devollit!

/
Njoftim! Banorë të Devollit! Ju njoftojmë se ditën e mërkurë,…
/
  njoftim per fazen e verifikimit paraprak per Ngritjen…
/
Kryetari i Bashkisë Devoll z.Bledjon Nallbati në mbështetje…
/
   ⇓ SHPALLJE REZULTATI TË LEVIZJES PARALELE, PAS VERIFIKIMIT…
/
⇒SHPALLJE REZULTATI TË LEVIZJES PARALELE, PAS VERIFIKIMIT…
/
    Vende te lira pune ne pozicionin Ass.Z…

PLANI VJETOR I PRANIMIT NE SHERBIMIN CIVIL PER VITIN 2018 BASHKIA DEVOLL

/
  plani vjetor per pranim ne sherbim civil viti 2018

MBLEDHJA E KËSHILLIT BASHKIAK DATË 07.02.2018.

/
Rendi i ditës: 1. Pr/Vendim: "Për përfitimin e bursave…

Të nderuar bashkëqytetarë të Devollit! 

/
Të nderuar bashkëqytetarë të Devollit! Si pasojë e rreshjeve…

Komunikojmë së bashku . . .

/
Të dashur bashkëqytetarë! Një nga synimet kryesore të…

MBLEDHJA E KËSHILLIT BASHKIAK DATË 23.01.2018.

/
MBLEDHJA E KËSHILLIT BASHKIAK DATË 23.01.2018. Rendi i ditës: 1.…
/
NJOFTIM!     Bashkia Devoll njofton studentët…

MBLEDHJA E KESHILLIT BASHKIAK DATE 26.12.2017.

/
Rendi i ditës: 1. Pr/Vendim: "Miratimi i taksave dhe tarifave…

Njoftim!

/
Njoftojme nxensit e Devollit, te cilet ndjekin studimet ne shkollat…

Njoftim per vende te lira pune .

/
Shpallje per Pergjegjes Sektori Pergjegjes Auditi Administrator…
/
Për shkak të parashikimit për një mot me rreshje masive nga…

NJOFTIM!

/
Si pasojë e motit të keq, me shira të dendur, Ministria e…
/
Njoftim! Të nderuar bashkëqytetarë të Devollit! Ju bëjmë…
/
Kjo është pamja e re e shkollës së mesme të përgjithshme…

Njoftim!

/
Njoftim! Të nderuar bashkëqytetarë të Devollit! Ju bëjmë…
/
Të nderuar bashkëqytetarë të Devollit! “Maratona e Këngës…
/
Njoftim mbi rezultatet Perfundimtar 1 per pranim ne Sherbim…
/
Njoftim mbi rezultatet paraprake per pranim ne Sherbim C…
/
NJOFTIM
/
    Kerkese per shpallje fituesi per pozicionin…
/
  Njoftim 2 mbi Verifikimin Paraprak per Kategorine…
/
Njoftim mbi rezultatet perfundimtare per pranim ne Sherbim…
/
Ejani të festojmë së bashku 🙂 Prindër, fëmijë ejani në…
/
Njoftim mbi rezultatin paraprak per levizjen paralele  …
/
  Vende te lira pune ne pozicionin Zjarrfikes
/
Njoftim mbi rezultatet paraprake per pranim ne Sherbim C…
/
Njoftim
/
    Kerkese per shpallje fituesi per pozicionin…
/
  Per nje ndryshim ne Plani Vjetor i Pranimit ne Sherbim…
/
  Per nje ndryshim ne Plani Vjetor i Pranimit ne Sherbim…
/
Shpallje e listes se verifikuar per kategorine ekzekutiv…
/
Njoftim mbi Verifikimin Paraprak per Kategorine Ekzekutive.docx…
/
Vende te lira pune ne pozicionin Zjarrfikes
/
Njoftim mbi Rezultatet e Verifikimit Paraprak per Levizjen P…

Njoftim!

/
Bashkia Devoll njofton të gjithë qytetarët e saj se nesër…

Lamtumirë gjeniu i letërsisë!

/
Lamtumirë gjeniu i letërsisë! Bota s'do të njohë të dytë... "Do…

MBLEDHJA E KESHILLIT BASHKIAK.

/
MBLEDHJA E KESHILLIT BASHKIAK DT.31.01.2017. Rendi i ditës: 1.…

Njoftim!

/
Pavarësisht se është një nga bashkite me fondet dhe të ardhurat…

Njoftim!

/
Njoftim! Agjencia e Kujdesit Social, Arsimit, Kulturës dhe…

Njoftim

/
Në baze të Ligjit Nr.9232, datë 13.05.2004 " Për programet…
/
Mesnatën e djeshme, një banesë në fshatin Miras u përfshi…

Të nderuar banorë të Devollit !

/
Të nderuar banorë të Devollit ! Lidhur me situatën e krijuar…

Me urdhër të Ministrisë së Shëndetësisë

/
NJOFTIM Me urdhër të Ministrisë së Shëndetësisë "Për…

Në bazë të udhëzimit Nr. 671 Datë, 06.12.2016 "

/
Në bazë të udhëzimit Nr. 671 Datë, 06.12.2016 "Për procedurat…

Njoftim!

/
Njoftim! Të nderuar banorë të Devollit! Bazuar në informacionet…

NJOFTIM

/
NJOFTIM Sic është bërë publike edhe në media, me urdhër…
/
Bashkia Devoll i uron te gjithe studentet nje vit sa me te mbare…
/
Punimet ne pedonalen e qytetit kane kaluar ne nje faze te re,…

NJOFTIM MBI REZULTATET PARAPRAKE PËR PRANIMIN NË SHËRBIMIN CIVIL NË KATEGORINË EKZEKUTIVE

/
rezultate-paraprake-per-konkurimin-ne-kategorine-ekzekutive

"Te vrapojme per bashkepunim"

/
Te nderuar bashkeqytetare te Devollit ! Ju bejme me dije se…

Delegacion ne Bullgari

/
Ne kuader te bashkepunimit rajonal, Kryetari i Bashkise se…

Aplilimi per leje ndertimi online

/
Nga data 1 shtator cdo aplikim per leje ndertimi, leje zhvillimore…

NJOFTIM MBI REZULTATIN E VERIFIKIMIT PARAPRAK PËR LËVIZJEN PARALELE

/
shkarko linkun per te pare Shpallje mbi vleresimet paraprake…

Klubi Sportiv Devolli

/
Njoftim! Klubi Sportiv Devolli zyrtarizon daten e fillimit te…

Arze"Dobergore"

/
Edhe kete vit, sic eshte bere tradite tashme, ne fshatin Arze…

MARATONA

/
Te nderuar bashkeqytetare te Devollit ! Ju bejme me dije se…

Pozicione te Administrimit te Pergjithshem

/
  REPUBLIKA E SHQIPËRISË BASHKIA DEVOLL Njesia…

NJOFTIM

/
     BASHKIA DEVOLL NJOFTIM BAZUAR NE LIGJIN 9632 DATE:30.10.2006…

SHPALLJE FITUESI KATEGORIA EKZEKUTIVE%2c

/
SHPALLJE FITUESI KATEGORIA EKZEKUTIVE%2c

Sheshi i Bilishtit

/
Pershendetje! Neser ne date 25/06/2016 ne  ora 19:00 nen…

Njoftim

/
shkarko linkun njoftim i rezultateve paraprake te vleresi…

njoftim lista e verifikuar -sekretar i pergjithshem

/
njoftim lista e verifikuar -sekretar i pergjithshem

BASHKIA DEVOLL-NJOFTIM FITUESI PER PROCEDUREN E KONKURRIMIT NGRITJE NE DETYRE DHE PRANIM NGA JASHTE

/
njoftim fituesi per proceduren ngritje ne detyre dhe pranim nga…

"Festa e 1 Qershorit "

/
Njoftim per 1 qershorin    

bashkia devoll- lista mbi rezultatet e verifikimit paraprak te kandidateve ne kategorine ekzekutive

/
Shkarko linkun shkp-verifikimi paraprak kategoria ekzekutiv…

MBI REZULTATIN E VERIFIKIMIT PËRFUNDIMTAR

/
Njoftim per LISTEN PERFUNDIMTARE KATEGORIA E MESME DHE E ULET…